rekonstrukciya zdaniy v kieve
Місце розташування: Адміністративний корпус, кабінет № 236
Телефон: 707-30-44, 707-30-49

Забезпечує здійснення заходів щодо організації безпечної експлуатації приміщень, споруд та комунікацій Університету.

Складає план робіт по проведенню капітальних і поточних ремонтів приміщень та сопоруд.

Готує проекти договорів та інші правові угоди (з газопостачання, водопостачання, водовідведення, теплопостачання, перевірки димоходів, вивезення сміття, навчання з підвищення кваліфікації і професійного росту) пов'язані з виконанням покладаних на відділ обов'язків з наступним укладанням в установленному законодавством порядку.

Виконує необхідні розрахунки по теплопостачанню, природному газу, водопостачанню, водовідведенню та електропостачанню з використанням обчислювальної техніки.

Кожного місяця здійснює звіти по споживанню теплової енергії, природного газу, водопостачання та електропостачання і здає на комунальні підприємства міста.

Организація і проведення паспортизації споруд і обладнання.

Планує та контролює проведення поточних і капітальних ремонтів споруд приміщень.

Разом зі службами АХЧ планує та контролює заходи із підготовки до зими інжнерених систем, а також будівель і споруд Університету.

Бере участь: у розгліді проеків реконструкції, модернізації, технічного переобладнання та капітальних ремонтів систем і об'єктів Університету; у складанні дефектних відомостей на ремонт приміщень, споруд і комунікаційних мереж Університету.